Par uzņēmumu

SIA Zvers Archery pirmsākumi ir brīdis, kad tā dibinātājs Māris Zvērs, nespēja atrast vietu Latvijā, kur iegādāties loka šaušanas inventāru par pieņemamu kvalitāti vai cenu. Tā rezultātā šaušanas inventārs tika sākts gatavot pašam un izrādījās, ka gatavošana ir interesantāka par pašu šaušanu, līdz ar ko loku gatavošana kļuva par brīvā laika pavadīšanas veidu daudzu gadu garumā, kurš beigās arī ir kļuvis par pilna laika darbu. Sākotnēji tika gatavoti koka loki, kuri neprasa lielus ieguldījumus instrumentos un materiālos, tad jau arī līmēti koka loki un beigās, uzkrājot nepieciešamo darba galdu un instrumentu klāstu, arī moderni kompozītmateriālu loki, kas šobrīd ir arī pamata produkts, kas tiek piedāvāts pircējiem.

Kā galvenā priekšrocība SIA Zvers Archery produkcijai ir lieliska cenas un kvalitātes attiecība. Tas tiek panākts ar modernu un racionālu ražošanas tehnoloģiju apvienojumā ar kvalitatīvu amatnieka roku darbu. Priekšrocība ir arī daudzo gadu pieredze inventāra ražošanā un inženiera izglītība, kas ļauj uz tehniskām lietām skatīties padziļināti.

Loka šaušana ir lielisks brīvā laika pavadīšanas un demokrātisks šaušanas sporta veids, ar to var nodarboties visi dzimumi un vecumi, tas palīdz atbrīvoties no stresa, palīdz socializēties, māca spēju koncentrēties un vēl daudz ko citu. Loka šaušana ir ari liela daļa no cilvēces vēstures un tradīcijām, jo bez loka izgudrošanas un tā sniegtajām priekšrocībām pār citiem medību rīkiem, mēs nebūtu nonākuši tur, kur atrodamies tagad.

Ja ir radusies vēlme uzsākt nodarboties ar šo lielisko hobiju, tad mēs būsim priecīgi jums palīdzēt gan inventāra izvēlē, gan šaušanas pamatu apguvē gan varbūt arī konsultācijā par sava paša inventāra izgatavošanu.